top of page

Felsefemiz

Ben sizin istediklerinizi değil, aradıklarınızı bulmaya çalışıyorum.

ÖĞRENEN ve ÖĞRETEN FİKİR ADAMI

Sadece istediklerinizi yapan bir tasarımcı arıyorsanız o ben değilim...Yolu birlikte keşfedeceğiniz bir uzman arıyorsanız hemen geliyorum... 

Birisine bir konu hakkında danışmak için, karşınızdakinin o konu hakkında yeteri kadar bilgi birikimi ve tecrübesi olmasını beklersiniz. Hatta mümkün ise genel hayat tecrübesini de danıştığınız konu üzerine ilave etmesini umarsınız. Benim danışmanlıktan anladığımda tam olarak budur. Herhangi bir disiplin üzerinde uzmanlaşmak ve tekdüzeliğe doğru gitmektense, birbirinden çok farklı sektörlere hizmet vererek pazarlama dünyasında gereken dinamikleri daha iyi anlama fırsatını yakalıyorum. Bir sağlık kuruluşundan edindiğim tecrübe pekala bir makine imalatçısı için ilham kaynağı olabilir. Prensip olarak asla aynı anda aynı sektörde birbirine rakip olabilecek firmalarla çalışmama sebebim de tam olarak bu.

 

Ben sizin istediklerinizi değil, aradıklarınızı bulmaya çalışıyorum. Karşınıza yeni fikirlerle çıkıyor, bunları rasyonel mecralarda uygulanabilir projeler haline getiriyorum. Gerisi sizin benimle ne kadar ileri gitmeye hevesli olduğunuzla alakalı. 

bottom of page